Vpis za novo šolsko leto, 2020/21 lahko opravite preko elektronske pošte. Na naš mail:
info@baletna-sola.si nam pošljite sledeče podatke:

Ime in priimek roditelja:
Ime in priimek otroka:
Datum rojstva otroka:
Naslov prebivališča:
Telefonsko številko kontakta:

Na mail Vam bomo v najkrajšem možnem času odgovorili.
Urnik in razvrstitev v skupine vam javimo po 15. avgustu.
Pričetek pouka je 1. september, po urniku.









PRIPRAVE NA NASTOPE 2015 (4. maj 2015)
Spoštovani starši!

V baletni šoli se intenzivno pripravljamo na zaključne nastope, zato vas obveščam o spremenjenem urniku v naši baletni šoli, od 18. maja, do konca šolskega leta. Spodaj so tudi informacije o vseh nastopih.

URNIK IN LOKACIJE V TEDNU OD 18.05.2015- 22.05 2015:

PONEDELJEK, 18.05.
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50- 18.35 1. razred ( baletna šola)

TOREK, 19.05:
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50 ? 18.35 2. razred ( baletna šola)
18.45 ? 20.15 3. razred ( baletna šola)

SREDA, 20.05:
15. 25 ? 16.55 6. razred ( baletna šola)

ČETRTEK, 21.05:
16.00 ? 17.00 VSE PRIPRAVNICE ? SKUPNA VAJA ( Športno društvo Gaberje, velika telovadnica- Mariborska cesta 42)
17.30- 18.30 VSI RAZREDI ? SKUPNA VAJA ( baletna šola)

PETEK, 22. 05:
15.25 ? 16.55 6. razred
17.00 ? 18.30 3. razred

URNIK IN LOKACIJE V TEDNU OD 25.05. 2015 ? 29.05.2015

PONEDELJEK, 25.05.
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50- 18.35 1. razred ( baletna šola)

TOREK, 26.05:
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50 ? 18.35 2. razred ( baletna šola)
18.45 ? 20.15 3. razred ( baletna šola)

SREDA, 27.05:
15. 25 ? 16.55 6. razred ( baletna šola)

ČETRTEK, 28. 05 ? KOSTUMNE VAJE, VSE V BALETNI ŠOLI
16.00- 16.15 pripravnica 1 B 17.30- 17.45- 2. razred
16.15- 16.30 pripravnica 1A 17.45 ? 18.00 3. in 6. razred
16.30- 16.45 pripravnica 2
16.45- 17.00 pripravnica 3
17.15 ? 17.30 1. razred


PETEK, 29.05:
16.00 ? 17.00 VSE PRIPRAVNICE ? SKUPNA VAJA ( Športno društvo Gaberje, velika telovadnica- Mariborska cesta 42)
17.30- 18.30 VSI RAZREDI ? SKUPNA VAJA ( baletna šola)

URNIK IN LOKACIJE V TEDENU OD 01.06. ? 07.06:

PONEDELJEK, 01.06.
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50- 18.35 1. razred ( baletna šola)

TOREK, 02.06
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50 ? 18.35 2. razred ( baletna šola)
18.45 ? 20.15 3. razred ( baletna šola)

SREDA, 03.06
15. 25 ? 16.55 6. razred ( baletna šola)

ČETRTEK, 04.06
16.00 ? 17.00 VSE PRIPRAVNICE ? SKUPNA VAJA ( Športno društvo Gaberje, velika telovadnica- Mariborska cesta 42)
17.30- 18.30 VSI RAZREDI ? SKUPNA VAJA ( baletna šola)

PETEK, 05.06
15.25 ? 16.55 6. razred
17.00 ? 18.30 3. razred

SOBOTA, 06.06.
NASTOP UČENK 1., 2., 3. in 6. RAZREDA, NA ODPRTEM ODRU KREKOVEGA TRGA V CELJU. ( URO IN INFORMACIJE BODO UČENKE DOBILE ŠE NAKNADNO)

NEDELJA, 07.06:
ZAKLJUČNI NASTOP VSEH UČENCEV BALETNE ŠOLE V SLOVENSKEM LJUDSKEM GLEDALIŠČU CELJE ( PREDSTAVA SE PRIČNE OB 18.00)

PRIHOD UČENCEV PRED SLUŽBENI VHOD GLEDALIŠČA:
14.45 1 ., 2., 3. IN 6. RAZRED
15.45 VSE PRIPRAVNICE

Na dan nastopa, morajo imeti vsi učenci s seboj vso baletno opremo, deklice, ki imajo dolge lase, pa lase spete v FIGO!!!!!!


TEDEN, OD 08.06- 14.06:

PONEDELJEK, 08.06. :
PROST DAN ZA VSE UČENCE

TOREK, 09.06
16.15- 17.45 6. razred ( baletna šola)
17.50 ? 18.35 2. razred ( baletna šola)
18.45 ? 20.15 3. razred ( baletna šola)

SREDA, 10.06
15. 25 ? 16.55 6. razred ( baletna šola)

ČETRTEK, 11.06
16.00 ? 17.00 VSE PRIPRAVNICE ? SKUPNA VAJA ( Športno društvo Gaberje, velika telovadnica- Mariborska cesta 42)
17.30- 18.30 VSI RAZREDI ? SKUPNA VAJA ( baletna šola)

PETEK, 12.06
15.25 ? 16.55 6. razred
17.00 ? 18.30 3. razred

NEDELJA, 14. 06.:
PONOVITEV ZAKLJUČNEGA NASTOPA VSEH UČENCEV BALETNE ŠOLE,
V KULTURNEM DOMU VELENJE ( PREDSTAVA SE PRIČNE OB 18.00)

PRIHOD UČENCEV PRED SLUŽBENI VHOD KULTURNEGA DOMA VELENJE:
14.45 1 ., 2., 3. IN 6. RAZRED
15.45 VSE PRIPRAVNICE

Na dan nastopa, morajo imeti vsi učenci s seboj vso baletno opremo, deklice, ki imajo dolge lase, pa lase spete v FIGO!!!!!!


KARTE, ZA ZAKLJUČNI NASTOP , TAKO ZA CELJE, KOT ZA VELENJE, BOSTE LAHKO KUPILI OD PONEDELJKA, 18.05 V BALETNI ŠOLI, OZIROMA SDG GABERJE, V ČASU POUKA. CENA VSTOPNICE JE 5 EUR.

V TEDNU, OD 15.06, DO 19.06 BO POUK V BALETNI ŠOLI POTEKAL PO NORMALNEM URNIKU.
UČENCI 1.,2.,3.in 6. RAZREDA, BODO IMELI V SOBOTO,20.06 ŠE ZAKLJUČNE IZPITE ( URO BOM ŠE NAKNADNO JAVILA) IN S TEM SE TUDI KONČA ŠOLSKO LETO 2014/15.

Lep pozdrav,
Tamara Divjak

To obvestilo je objavljeno tudi na naši spletni strani, pod rubriko NOVICE.




































DNEVI ZA STARŠE 2014 (2. december 2014)
Spoštovani starši!

V času od 8.12. do 19.12.2014 bomo imeli v naši baletni šoli dneve za starše. To so dnevi, ko si lahko starši ogledate uro baleta vašega otroka. Ker so nekateri razredi zelo polni, sem starše teh razredov razdelila v dve skupini. Otroci pridejo na vse ure, starši pa le na tisto, kjer je zapisan vaš priimek.

Pripravnica 1B
Ponedeljek 15.12. od 17.00 - 17.45 - Vsi starši.

Pripravnica 1A
Torek 9.12. od 17.00 - 17.45
Saksida, Gračner, Holeček, Guček, Šibli, Srovin, Beltram, Klockl.
Torek 16.12. od 17.00 - 17.45
Čater, Matek, Cvahte Akerman, Petek, Topolšek, Les, Lajlar, Smole.

Pripravnica 2
Sreda 10.12. od 17.00 - 17.45
Urankar, Bizjak, Selčan, Golež, Robič, Rutar, Bračič, Cizej Groblenik, Grm, Verdnik.
Sreda 17.12. od 17.00 - 17.45
Jazbinšek, Strniša, Testaniere, Les, Bratina, Kostadinov, Rodič, Forštner, Kosaber.

Pripravnica 3
Četrtek 11.12. od 17.00 - 17.45
Ocvirk, Ferlež, Brumec Rataj, Trnovšek, Furlan, Kaisersberger.
Četrtek 18.12. od 17.00 - 17.45
Ivič, Novak, Štraus, Vnuk, Šibli, Godler, Roger Lužnic, Rehar, Rakovnik.

Prvi razred
Četrtek 18.12. od 17.50 - 18.50 - Vsi starši.

Drugi razred
Četrtek 18.12. od 19.00 - 20.00 - Vsi starši.

Tretji razred
Petek 19.12. od 17.00 - 18.30 - Vsi starši.

Hkrati vas obveščam, da bomo imeli v ponedeljek 22.12. in torek 23.12. za otroke Božično noveletno zabavo in sicer:

Ponedeljek 22.12. od 17.00 - 18.00 za Pripravnico 1B in Pripravnica 1A
Ponedeljek 22.12. od 18.15 - 19.15 za Pripravnico 2 in Pripravnico 3
Torek 23.12. od 17.00 - 18.00 za Prvi razred in Drugi razred
Torek 23.12. od 18.15 - 19.15 za Tretji razred in Šesti razred
Sreda 24.12. je prost dan.

To obvestilo je objavljeno tudi na naši spletni strani www.baletna-sola.si pod rubriko novice in na našem FB profilu ? Baletna šola Tamare Divjak.
NADOMEŠČANJE, SOBOTA 29.11.2014 (26. november 2014)
V soboto, 29.11.2014, bomo nadomeščali ure baleta, ki so v ponedeljek, 24.11.2014, zaradi tehničnih težav odpadle in sicer po sledečem urniku:

10.00- 10.45 PRIPRAVNICA 1B

11.00- 11.45 1. RAZRED

15.30- 17.00 6. RAZRED
IZPITI 24.10.2014 (16. oktober 2014)
IZPITI IZ BALETA, V PETEK, 24.10. 2014, BODO PO SLEDEČEM URNIKU:

15.25 - 16.45 za 5. RAZRED ( zdajšnji 6. razred)

17.00 - 17.50 za 1. RAZRED ( zdajšnji 2. razred)

18.00- 19.00 za 2. RAZRED ( zdajšnji 3. razred)
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Pozdravljeni na spletni strani baletne šole Tamare Divjak

Prva stran | O baletu | Učitelji | Novice | Programi | Urniki | Fotogalerija | Cenik | Kontakt

Copyright © 2016 Baletna šola | Zasnova, oblika in programiranje: Specto.si