Vpis za šolsko leto 2018/19 poteka preko elektronske pošte.
Na naš mail: info@baletna-sola.si nam pošljite naslednje podatke:

Ime in priimek roditelja....
Ime in priimek otroka....
Datum rojstva otroka...
domači naslov....
telefonsko številko kontaktne osebe....
Elektronski naslov kontakta....

Na novo sprejemamo otroke od 5. leta starosti dalje.

Na mail vam bomo v najkrajšem možnem času odgovorili.






DNEVI ZA STARŠE 2014 (8. januar 2014)

Spoštovani starši!

V tednih, od 13.1-25.1., bomo imeli v baletni šoli dneve za starše. To so dnevi, ko si starši lahko ogledate uro baleta vašega otroka. Ker so skupine, predvsem pripravnic velike, sem vas razdelila v dve skupini. Poleg datuma in skupine, je vaš priimek( pridete na datum in uro, kjer je zapisan vaš priimek).

PONEDELJEK, 13.1. 2014:
Od 17.00-17.45 PRIPRAVNICA 1B (Vahčič Miyazaki, Saksida, Gračner, Holeček, Guček, Šibli, Srovin, Beltram, Klockl, Kračun)

Od 17.50- 18.35 1.RAZRED ( Ernst, Rozoničnik, Škorjanc, Jekl, Žirovec, Ratej, Šelih, Matves)

TOREK, 14.1. 2014:
Od 17.00- 17.45 PRIPRAVNICA 1A (Urankar, Bizjak, Škorjanc, Golež, Radišek, Krivec Britvic, Bračič, Cizej Grobelnik, Grm, Iršič)

Od 17.50- 18.35 2.RAZRED ( Arzenšek, Kolenc, Muhek, Murgelj, Rehar, Peternel, Bastl, Železnik Ivič)

SREDA 15.1. 2014:
Od 17.00-17.45 PRIPRAVNICA 2 ( Ocvirk, Lipovšek, Ferlež, Brumec Rataj, Trnovšek, Furlan, Kaisersberger,Avbreht, )

ČETRTEK 16.1. 2014
Od 17.05- 17.50 PRIPRAVNICA 3 ( vsi)

PETEK, 17.1. 2014
Od 17.00- 17.45 1. RAZRED (Meh, Petek, Pleterski, Robnik, Odlazek, Čevnik, Seles)
Od 18.05- 18.50 2. RAZRED ( Balaško, Ajdič, Ocvirk, Hostnik, Lavrinšek, Sotlar, Lorger)

PONEDELJEK, 20.1. 2014
Od 17.00-17.45 PRIPRAVNICA 1B ( Čater, Jurak, Vaš, Arnšek, Topovšek, Petek, Zlodej, Les, Gruber)

TOREK, 21.1.2014:
OD 17.00-17.45 PRIPRAVNICA 1A ( Strniša, Testaniere, Balaško, Les, Bratina, Roudi, Faflja, Kostadinov, Rodić, Kelgar)

SREDA: 22.1.2014:
Od 17.00-17.45 PRIPRAVNICA 2 ( Novak, Štraus, Vnuk, Šorn, Šibli, Ivani, Ivič)

ČETRTEK, 23.1.2014:
Od 15.25- 16.55 5. RAZRED ( vsi)

PETEK, 24.1. 2014
Od 15.25- 16.55 1. LETNIK
Nastopi Labodje zgodbe v decembru (26. november 2013)
Spoštovani starši!

Ponovitve predstave Labodja zgodba bodo:

ČETRTEK, 5.12. 2013 ob 17.00, v Domu II. slovenskega Tabora Žalec
SOBOTA, 7.12. ob 10.00, v Kulturnem domu Velenje
SOBOTA, 21. 12. ob 10.00 in 17.00 v SLG Celje

V Žalec in Velenje bo organiziran avtobustni prevoz, izpred Lidla, na Mariborski cesti, povratek na isto mesto.
Če boste sami otroke pripeljali v Žalec ali Velenje, mi prosim to predhodno javite.

Zbor pred Lidlom, v četrtek, 5.12.: ob 14.20, odhod avtobusa 14.30. Kdor pride sam, pred službenim vhodom v Žalcu ob 14.50.
Povratek iz Žalca, okoli 18.30. Poklicali vas bomo, ko bomo odpeljali iz Žalca.

Zbor pred Lidlom v soboto, 7.12: ob 7.10, odhod avtobusa ob 7.20. Kdor pride sam v Velenje, pred službenim vhodom kulturnega doma ob 7.50.
Povratek iz Velenja, okoli 11.40, poklicali vas bomo, ko odpeljemo iz Velenja.

1. Zbor pred SLG Celje, v soboto, 21.12: ob 7.50, ven pridejo otroci okoli 11.00
2. Zbor pred SLG Celje, v soboto 21.12.: ob 15.30, ven pridejo otroci okoli 18.00

Lep pozdrav.
Tamara Divjak
spremenjen urnik, od 18.11-23.11 (7. november 2013)
Spoštovani starši!

V soboto, 23. novembra 2013, bomo v domu II. slovenskega tabora Žalec, ponovili junijsko zaključno predstavo, ?Večer dveh otroških baletov, Mavrična ribica in Labodja Zgodba?
Nastopajo vsi otoci, ki so nastopili tudi junija.

V tednu, od 18.11- 23.11. bomo imeli ure baleta po spremenjenem urniku, in sicer:

PONEDELJEK, 18.november:

Od 16.00-17.00 vsi učenci PRIPRAVNIC in 1. razreda, ki so nastopili v Mavrični ribici, V VELIKI TELOVADNICI ŠPORTNEGA DRUŠTVA GABERJE ( Mariborska 42)

Od 17.15- 18.15 vsi učenci 2. in 5. razreda, ter učenci 1. letnika, ki so nastopili v Labodji zgodbi, v Baletni šoli Tamare Divjak ( sedanji prostori na Stanetovi 17 a).

Od 18.15- 19.00 Vsi novi učenci 1. in 2. razreda v Baletni šoli Tamare Divjak

TOREK, 19. november:

Od 15.25 ? 16.55 5. razred
Od 17.00- 17.45 vsi novi učenci PRIPRAVNICE 1B IN 1A
Od 17.55- 18.40 vsi novi učenci PRIPRAVNICE 2 IN 3

ČETRTEK, 21. november:

Od 15.25- 16.55 5. razred
Od 17.00- 18.00 Vsi novi učenci 1. in 2. razreda

PETEK, 22. november:


Od 16.00-17.00 vsi učenci PRIPRAVNIC in 1. razreda, ki so nastopili v Mavrični ribici, V VELIKI TELOVADNICI ŠPORTNEGA DRUŠTVA GABERJE ( Mariborska 42)

Od 17.15- 18.15 vsi učenci 2. in 5. razreda, ter učenci 1. letnika, ki so nastopili v Labodji zgodbi, v Baletni šoli Tamare Divjak ( sedanji prostori na Stanetovi 17 a).


Na dan predstave, v soboto, 23. novembra se vsi nastopajoči dobimo pred službenim vhodom Doma II. slovenskega tabora Žalec:

Ob 14.00 učenke 5. razreda in 1. letnika
Ob 15.00 učenke 2. razreda
Ob 16.00 vsi učenci pripravnic in 1. razreda.
Vsi nastopajoči morajo imeti lase spete v figo, ter s sabo baletno opremo , malico in pijačo.

Lep pozdrav, Tamara Divjak

IZPITI 2013 (14. junij 2013)
Spoštovani!

Izpiti iz predmeta BALET v šolskem letu 2012/13 bodo potekali na naši baletni šoli:
PONEDELJEK,17. JUNIJ 2013:

OD 14.30-15.30 6. RAZRED
OD 15.45-16.20 1.RAZRED
OD 16.45-17.45 4.RAZRED

Lep pozdrav, Tamara Divjak
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Pozdravljeni na spletni strani baletne šole Tamare Divjak

Prva stran | O baletu | Učitelji | Novice | Programi | Urniki | Fotogalerija | Cenik | Kontakt

Copyright © 2016 Baletna šola | Zasnova, oblika in programiranje: Specto.si